Automat na kuličky – Vendimex.cz

Těší nás, že na mnoha místech spolehlivě fungují naše prodejní automaty na lízátka SURPRISE & PLAY. Protože nás úspěch motivuje k další práci, rozhodli jsme se rozšířit nabídku prodejních automatů pro děti. Teď můžete své podnikání posílit tím, že nabídnete zákazníkům automaty na žvýkací bonbóny značky Mentos. Doplněním vašich automatů na lízátka Chupa Chups o automaty Mentos můžete podpořit celkový prodej a zvýšit tak svoje zisky.

Výhody podnikání s prodejními automaty

Prodej oblíbených cukrovinek prostřednictvím automatů přináší možnost podnikání pro každého, a to bez dalších nákladů a na jakémkoliv místě, které si budete přát. Automaty prodávají za vás, nepotřebujete žádného prodavače, stačí vám minimální prostor a nespotřebováváte žádnou energii. Navíc nejste omezeni ani dobou provozu a rovněž reklamu si dělá automat sám, zaujme lehce svým výrazným designem a známou značkou. Můžeme vám zaručit vysokou technickou spolehlivost a bezporuchovost našich automatů. Nebudete se tedy muset o automat nijak zvlášť starat, samozřejmě kromě občasného výběru a doplnění.

Náplně do automatů Mentos

Tradiční náplně do automatů Chupa Chups obsahují lízátko a hračku jako překvapení. V kapslích Mentos nabízíme bonbóny Mini Mentos fruit mix a drobnou hračku. Rodiče jistě ocení, že jak Chupa Chups, tak značka Mentos nabízí kvalitní výrobky pro děti s přírodními nebo přírodně identickými přísadami a barvivy. Chutné bonbóny Mentos se vyrábí v mnoha ovocných příchutích, proto je děti mají tak rády.

Automat vynikne svým designem

Krásné modré automaty na Mentos jsou ideální k doplnění červených automatů na lízátka Chupa Chups. Díky výraznému designu upoutají děti i jejich rodiče především na veřejných místech, kde se pohybuje hodně lidí.

Kde doporučujeme umístit automaty:

  • čerpací stanice a parkoviště u silnic a dálnic
  • řetězce rychlého občerstvení a nákupní centra
  • obchody s dětským zbožím, hračkářství
  • dětské koutky
  • kina a zábavní parky
  • veřejná sportoviště, hřiště
  • zoologické zahrady
  • autobusové zastávky a nádraží, letiště
  • nemocnice

Výhodná investice a rychlá návratnost

Investice do našich mechanické prodejních mincových automatů se vám opravdu vyplatí. Díky všem svým výhodám zaručují automaty vysokou návratnost počáteční investice, dle umístění asi 3 až 9 měsíců. Záleží jen na vás, zda a jak budete rozšiřovat počty svých automatů a zvyšovat tak svůj zisk.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Automat na kuličky – Vendimex.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: vendico