Plánované novinky: Zimní lyžařská sezona 2013/2014

Zimní sezona 2012/2013 skončila úspěšně. Na mnohých horách leží ještě dnes silná vrstva sněhu, v některých střediscích sníh stále ještě přibývá, ale zájem většiny sportovců se se stoupajícími teplotami obrací spíše k letním sportům a dá se tak říci, že zima je definitivně za námi! To ovšem neplatí pro cestovní kanceláře, protože právě teď začíná doba příprav pro nastávající zimní sezonu a nastává ideální doba pro skupiny přátel a ty, kteří nechtějí nic ponechat náhodě a chtějí oblíbené ubytování rezervovat s předstihem, poněvadž některé termíny, zejména termíny jarních prázdnin, jsou velmi brzy vyprodány.

Věříme, že hitem příští zimní sezóny budou opět oblíbené víkendové pobyty Rakousko, které CK SKY TOURS nabízí za velmi příznivé ceny. V nabídce jsou hotely, apartmány a domky k pronájmu přímo u sjezdovky nebo vzdálenější ubytování za zajímavé ceny.

Novinkou pro příští zimní sezónu je chystaný nový typ skipasu v jedné z nejoblíbenějších lyžařských destinací Skirama Dolomity v Italských Dolomitech. Nově, mohou lyžaři využít skipas SKIAREA, který zahrnuje lyžování na 137 km sjezdovek vzájemně propojených středisek Madonna di Campiglio, Marilleva a Folgarida.

Cenově nejvýhodnější jsou Apartmány Marilleva, ubytování přímo na sjezdovce, kde se cena za pobyt na 7 nocí s 6ti denním skipasem pohybuje již od 4.990 Kč / os.

Novinku pro rodiny s dětmi chystá oblíbené italské lyžařské středisko Passo Tonale. Ve vybraných týdnech v únoru a březnu 2014, připravuje lyžařské středisko Passo Tonale odpolední zábavné animační programy pro děti. CK SKY TOURS nabízí široké možnosti Ubytování Tonale v apartmánech či hotelích.

CK SKY TOURS, dále pro nadcházející sezónu zima 2013/2014 plánuje rozšíření nabídky chaletů, neboli chalup. K dispozici jsou chalupy – chalety pro 4-40 osob, většinou s krbem, některé s vlastní saunou či vířivkou nebo nádherným panoramatickým výhledem. Právě tento typ ubytování v Rakousku, Itálii, Franci či Švýcarsku patří k nejžádanějším a z těchto důvodů je třeba zaobírat se výběrem pokud možno co nejdříve.

Suverénně nejoblíbenější areály snowboardistů jsou situovány ve Francii. Francouzská střediska nabízí nepřeberné množství sjezdovek všech obtížností, široké možnosti jízdy ve volném terénu – free ride a velmi kvalitně vybavené a upravované snowparky. Jako novinku pro zimní sezonu 2013/2014 chystáme snowboardové pobyty ve Francii s možností Heliski, neboli výletů helikoptérou a následný sjezd volným terénem s průvodcem. Milovníci Heliski budou moci dále vybírat z široké nabídky těchto tematických pobytů v Italské Cervinii – viz Heliski Cervinia.

Sportovním a školním skupinám nabízí CK SKY TOURS levné lyžařské zájezdy ušité přímo na míru!

Připravovaných novinek je tedy celá řada a stačí si pouze vybrat tu správnou právě pro Vás! Pokud si nevíte rady, napište nám a my Vám rádi s výběrem poradíme!

www.sky-tours.cz

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Plánované novinky: Zimní lyžařská sezona 2013/2014
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...