Se ztraceným smyslem života si poradí zkušení kouči a program Moje síla

Absolutně nevyužitá chuť do práce, pocit ztráty mužství, libida, hrozící krize středního věku, nadcházející deprese a psychické vyčerpání. To jsou představy, jež týrají mnohého chlapa. Jak znovu najít význam života? Jak se ovládá stres, nepřátelské myšlenky, trvalé deprese, pocity, že náš život už nemá cenu? Moderní projekt Moje síla je výtečným východiskem pro chlapy, již se začínají hledat, nedovedou se realizovat, zaobírají se spiritualitou. Projekt je zaměřen i na muže, kteří baží po dobré kondičce, touží po bystrém myšlení a radosti ze života.

Chceme oslovit i ty, kdo by se chtěl odlišovat, či nenachází ideální osobní kurz, chtějí něco víc, s čím se doposud nepotkali. Profesionální koučing podává ruku mužům nacházejícím se na životních milnících, ideálně pomůže těm, kdo dychtí po osobní změně. Jelikož se zaobíráme také duchovnem, a tak je koučing soustředěn jak na duševní vývoj, tak i na skutečný fyzický vývoj. To jsou záměry projektu Moje síla.

Na Sílu Těla a Sílu Mysli se soustředíme v lekcích Ročního programu. Významná Síla Srdce je hnací silou léčebného programu Chci změnu. Pobytové programy v Thajsku a na Krétě zahrnují koučing na Cestě poznání a pro růst Síly. Sportovní aktivity, kam spadá thajský box, běh nebo free diving doplňují lekce duševního zdokonalování, koučing sebeúcty a kontroly emocí. Průběžný program se koná v Praze, můžete se připojit kdykoliv v průběhu celého roku. Při sportu je čas na odpočinek a meditaci. Nedílnou součástí tohoto programu je právě trénink mozku, lekce se opírají o Sílu Myšlenky. Odborný koučing Individuálního programu je připraven tak, aby si zacvičil, odboural psychickou zátěž, vyřešil krizi, dopátral se životního sebepoznání, případně se jen cítil v být poklidu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Se ztraceným smyslem života si poradí zkušení kouči a program Moje síla
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR