Prožijte úžasný tandemový seskok padákem

Jste adrenalinový typ? Nadchnout vás může právě tandemový seskok padákem. Jedná se o skutečně dobrodružnou akci, na niž budete vzpomínat celý život. Pokud se pro bezpečný tandemový seskok padákem skutečně rozhodnete, využijte služeb odborníků, jelikož jakýkoliv tandemový seskok padákem musí být prováděn bezpečně. Jde sice o zážitek, ale hlavně o zdraví.

Dobrodružný tandemový seskok padákem vám umožní poznat svět z ptačí perspektivy

Na webových stránkách tandem2.cz si můžete objednat tandemový seskok padákem již od 3100 Kč. Využít tandemový seskok padákem můžete pro sebe, nebo darovat svým blízkým jako dárek. Na webu si z pestré nabídky snadno vyberte adekvátní tandemový seskok padákem. Během vašeho seskoku vám pořídíme i záznam, jenž vám zbyde jako neopakovatelná vzpomínka na neskutečný zážitek. Rovněž více lidí si objednává seskok, a tak můžete i snížit cenu za seskok.

Kde se tandemový seskok padákem organizuje?

Všechny akce probíhají v mnoha koutech ČR, záleží na vašem gustu, jakou lokalitu pro individuální tandemový seskok padákem si zvolíte. Kupříkladu Kolín, Most, Kunovice, anebo Brno či Příbram, to jsou města, ve kterých se aktuálně skáče, respektive na letištích těchto měst. Detailní polohu aeroklubu, včetně souřadnic GPS, najdete na pořadatelských internetových stránkách. Se svým partnerem, partnerkou, se svými spolupracovníky, nejbližšími kamarády, vzdálenými příbuznými si můžete ozkoušet tandemový seskok padákem. Brno propůjčilo k seskokům dvě letiště, jichž se využívá pro tandemový seskok padákem.

Na webu naleznete nabídku volného pádu AFF – Assistant Free Fall, kdy se skáče ze 4000 metrů pod dohledem 2 instruktorů. Pro tyto lekce je třeba doložit zdravotní potvrzení od leteckého lékaře. Absolvování kurzu vás vyjde na 36.000 Kč.

Jestli se vám tandemový seskok padákem zalíbil a chcete mu věnovat více času, můžete se procvičit v lekcích pro individuální seskok, IAFF, AFF, případně satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Prožijte úžasný tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR