Nákup roztomilého štěňěte z chovné stanice nikdy nebyl snazší

Chtěli byste mít domov bohatší o zvířecí duši? Uvažujete-li nad psem s rodokmenem, se kterým budete moci jezdit i na výstavy, bude nejlepší, když se spojíte s konkrétní chovnou stanicí. U nákupu takového psa bude zaručeno, že pochází z prověřeného rodu. Některé chovatelské stanice často podávají informace o plánovaných přírůstcích, proto si zvládnete nového psa zavčasu vybrat a rezervovat.

Zamlouval by se vám pejsek bullmastif, pes mops, anebo buldoček?

Jaké psí rasy jsou v současnosti nejžádanější? Bezpečně můžeme potvrdit, že na seznamu jsou nejvýše bullmastif štěňata, nádherná mops štěňata, nebo francouzský buldoček štěňata. Původně byl bullmastif rasou vyšlechtěnou ke střežení, proto musí být rozhodně vychováván. Když jej dobře vychováte, odměnou vám budou jeho oddanost a ochranitelský pud. Francouzský buldoček a mops jsou méně rozměrným plemenem, jež mají radostnou, přátelskou a tulivou povahu. I přes jejich svéhlavost se dají lehce vychovat. Teď už je jen na vaší volbě, zda rozhodování vyhraje francouzský buldoček, bullmastif, eventuálně mops, štěňata každé z vyjmenovaných ras jsou slaďoučká.

Mops štěňata a francouzský buldoček štěňata seženete v chovné stanici Madbull Farm

Když už toužíte po psovi s průkazem původu, veterináři a chovatelé si nemůžou vynachválit chovnou stanici Madbull Farm, která byla založena roku 1992 a psi z této stanice bývají často ověnčeni úspěchy z našich i světových výstav. Právě teď jsou k mání francouzský buldoček štěňata, mláďata se narodila před několika týdny. Nebojte se tedy kontaktovat chovatelskou stanici Madbull Farm a zjistit si okolnosti prodeje a předání zdravého štěněte.

Stanice Madbull Farm má k odběru rovněž mops štěňata, která jsou neskutečně půvabná. Uvedená plemena se rychle adaptují na návyky vaší domácnosti a navážou přátelské vztahy s dětmi i ostatními členy. Mopsy z chovné stanice Madbull Farm naleznete na seznamu světových šampionů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nákup roztomilého štěňěte z chovné stanice nikdy nebyl snazší
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR