Sluneční a dioptrické brýle Esprit za nízké ceny

Sluneční a dioptrické brýle Esprit jsou inspirované nezávazným a uvolněným kalifornským životem. Tvary a pestré barvy těchto brýlí vás okamžitě uchvátí a jejich hravost dokáže působit nebývale sexy. Sluneční a dioptrické brýle Esprit dokážou působit velice pozitivně a perfektně doplní každý váš outfit. Dokonale se hodí pro sportovní styl i nedbalou ležérní eleganci. Jsou navrženy v souladu se současnými trendy a zaujmou vás jejich minimalistické detaily.

Sluneční brýle Esprit jsou jako stvořené pro pobyt na slunné pláži. Perfektně vás ochrání před UV paprsky a skvěle se hodí k plavkám. S těmito brýlemi se budete cítit uvolněně a velice sexy. Sluneční brýle Elle evokují léto a radost ze života.

Dioptrické brýle Elle jsou navrženy ve stylu sportovní elegance a skvěle se hodí pro každodenní nošení. Jejich moderní tvary perfektně sednou ke každému typu obličeje a působí velice mladistvě. Jejich mimořádně kvalitní zpracování a odolné materiály zajišťují jejich dlouhodobou životnost. Brýle jsou vyrobeny z lehkých a velice pevných materiálů, které jsou vysoce odolné a pohodlné pro nošení.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sluneční a dioptrické brýle Esprit za nízké ceny
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: michald