Psychologie deskových her

Hodně psychologické studie byla umístěna v říši přijít na to, o čem to je deskové hry, která z nás dělá, jako lidé, a tak oddaný a milující činnosti. Co přesně to je o mozku, která dělá to tak připojen k činnosti navzájem konkurují k vyřešení problému a vyhrát hru? Mnoho z nich se týká tak, že my, jako lidé, se rozrostla v průběhu času a jak na hodnoty, které klademe na určité ideály a nedostatky, které se snažíme, aby se v našem každodenním životě. Deskové hry nám nabízejí možnost splnit mnohé z těchto potřeb, a protože toto, oni udržovali své místo v naší kultuře již delší dobu.

Typy výzvy, které představuje z deskových her přijít v podobě činnosti, výzvy a hádanky, které máme pocit, že jsou kvalifikovaní zvládnout. Je to výzva, která vyžaduje určitou zručnost, ale oni jsou dovednosti, které máme pocit, že jsou kvalifikováni k činnosti. Hraní hry proti dobře uzavřeno soupeře nám poskytne největší množství potěšení pro to bude pro nás výzvou a naše dovednosti. Hrát proti někomu mnohem lépe než my, nakonec se nám pocit méněcennosti, který je proti cílem hrát hru, hrát proti někomu, kdo není tak dobrý, jak nám nakonec porodila nás pro hru by nenabízejí žádnou výzvu.

Když hra je dost dobrý, bude to zaměřit svou pozornost zcela na úkol. Pokud děláme něco, co je natolik zajímavý, aby zcela zaujmout nás, často se sklouznout do stavu, kdy se těšíme, co děláme a čas poletí kolem nás. To nám nabízí jakousi „úniku“ z problémů každodenního života. Tento stav obvykle přijde o mnohem snadněji, pokud jsou cíle této hry jasně definovány. Pokud víme, co pracují na, můžeme zjistit, co je třeba udělat mnohem snadněji. To nám pomáhá v dosažení tohoto stavu spokojenosti.

Naučit se, jak hrát hru dost dobře určit, náš pokrok je další důležitou úroveň určování z uspokojení v hraní hry. Pokud víme dost o hře určit, že se nám daří v něm, budeme mnohem šťastnější, než když jsme ztracení, nebo zmatení a nejste jisti, jestli vyhráváme nebo pozadu.

Úroveň kontroly, kterou desková hra může poskytnout často splnit některé z našich nejhlubších potřeb a přání. To nám umožňuje vzít osud do rukou venku, v určitém, kontrolovaném prostředí, a umožňují nám sledovat naše cíle takovým způsobem, který nebude mít žádné trvalé následky na naše životy. To nám dává šanci k úniku, kde můžeme vstoupit do situace a předstírat, že jsme někdo nebo něco. Dává nám pocit fantazie, což nám umožňuje naplnit naše potřeby pro vzrušení a zároveň zůstat v pohodlí a bezpečí našich domovů. Deskové hry může být skvělý způsob, jak pro nás cítili obsah sami se sebou a se světem kolem nás a hrají jeden může být skvělý způsob, jak dát sami impuls vážnosti.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Psychologie deskových her
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoOptimal