Penzion Brno, penzion Integrity

Chystáte se na Brněnské výstaviště za pracovní záležitostí a nevíte, kde sehnat levné ubytování Brno? Rád bych Vám představil náš penzion Brno Integrity, který leží strategicky hned vedle vchodu G2 do BVV, zároveň ale v klidné čtvrti nedaleko centra Brna.

Penzion Integrity nabízí 3 pokoje, 2 apartmány se samostatným vchodem, které se dají pronajmout zároveň a obydlovat společně, ale také dva sály pro společenské příležitosti.

Pokoje jsou pro dvě osoby. Jsou laděny do příjemné vkusné barvy, která vyvolává milou atmosféru. Vybaveny jsou postelemi, nočními stolky s lampičkami na čtení, gaučem, lednicí, minibarem a samostatnými sprchami a WC.

Apartmán má kapacitu 2+3 lůžka s možností jedné přistýlky. Takže ideální pro rodinu s dětmi, která chce strávit dovolenou v naší moravské metropoli.

Sály, ve kterých můžete pořádat i svou vlastní svatbu se nachází ve vinném sklepení. Menší z nich má kapacitu 35 nebo 45 osob a velký 6o nebo 8o osob podle rozestavění stolů a židlí. K zapůjčení je samozřejmě veškerá audiovizuální technika. Dále dle domluvy zajistíme teplé a studené nápoje. Další občerstvení či pohoštění je možno po dohodě zajistit v některé z okolních restaurací nebo ve spolupráci s cateringovou firmou.

Za příjemného počasí se můžete posadit ven do zahrádky a nasávat příjemnou pohodu z okolí nad knížkou nebo se svou elektronikou, protože všude po penzionu je pokrytí bezdrátovým připojením WiFi.

Přijeďte do Brna do městské čtvrti Pisárky, ubytujte se zde a sami se přesvědčte o kvalitě a výhodách našeho pohostinství.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Penzion Brno, penzion Integrity
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: penint