Kartonové krabice -využití

Kartonové krabice patří mezi nejoblíbenější obaly, které jsou používané pro přepravu a úschovu zboží. Využití kartonových krabic je velice široké. V kartonové krabici lze velmi snadno a bezpečně přepravovat širokou škálu předmětů a zboží o různých rozměrech i váze.

Kartonovou krabici si můžete vybírat z velké nabídky různých rozměrů, nebo si také nechat vyrobit na míru podle vašich specifických požadavků. Kartonovou krabici si můžete pořídit s praktickými klopami nebo s odnímatelným víkem. Výhodou kartonových krabic je jejich lehkost, skladnost a nízké pořizovací náklady.

Firma Akart vám nabízí široký výběr kartonových krabic, které si můžete nechat vyrobit na míru. V případě, že kartonovou krabici potřebujete využít k přepravě zboží o vyšší hmotnosti, lze k těmto účelům využít krabice z 5-vrstvé nebo 7-vrstvé lepenky. Kartonové krabice se díky svému praktickému tvaru a pevnosti dobře skladují, snadno se s nimi manipuluje a můžete je stavět i na sebe. Krabici z vlnité lepenky si můžete pořídit buďto s praktickými klopami nebo s odnímatelným víkem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kartonové krabice -využití
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: michald