Hororové kostýmy pro Halloween a maškarní kostýmy

Horory měl velký vliv na Horror kostýmy, které vidíme dnes k dispozici, ale jejich historie začala s Celt je v roce 1800. Úplně první zaznamenané kostýmy byly z keltského svátku Samhain, festival na oslavu konce sklizně a připravit v zimě, tento festival se stalo na poslední večer v říjnu, a přestože k nepoznání je to, co dnes známe jako Halloween.

Kelt výstroje byly vyrobeny z celých kůže kompletní s hlavou, tradice a dresy měnily v průběhu let a Halloween je nyní čas zábavy, děti Koledu nebo Vám něco a dospělé karnevalové průvody zúčastnit street stylu nebo kostým strany.

Kostýmy pokročila v kvalitě v průběhu let a velká obrazovka vliv sehrála velkou roli, použití různých materiálů pro zvýšení účinků a použití materiálů, jako je latex na masky a části těla pro život, jako je krvavý vzhled.

Dracula nebo upíři

Byly vždy populární opět v důsledku expozice z mnoha filmů vyrobených v průběhu let, což upír kostým je relativně snadné a celá rodina se může zapojit

Živá mrtvola

Teď je to kostým, který původně pochází z Celt je, protože věřili, že na 31. října, je-li živých mrtvých se vrátil do způsobit problémy, ale dnešní outfity jsou více filmový charakter založený a vizuální efekty jsou skvělé, a nesmíme zapomenout na zombie hrál na konci Michael Jackson v Thriller.

Pátek 13. pro některé byl nejlepší film někdy děsivé, ale tam jsou další tisíce na výběr, takže se rychle blíží Halloween je čas vybrat si téma a začít připravovat vaše kostým na noc hrůzy.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Hororové kostýmy pro Halloween a maškarní kostýmy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoOptimal