Deskové hry s rozšířenou edicí

Některé stolní hry jsou naprosto úžasné přesně tak, jak existují. Vždycky poskytnout hráčům s velkým množstvím konkurence a vzrušení az tohoto důvodu, oni přišli být milována lidmi po mnoho, mnoho let. Někdy jsou však potenciál těchto her není zcela dosaženo. Zatímco oni jsou docela dobré samy o sobě, a většina lidí by nikdy ani uvědomit, že některé z těchto her mohou být přijata nad rámec svých původních inkarnací a umožní ještě širší rozlohu příležitostí ve hře. To je důvod, proč se kromě obvykle považován za sběratelskými předměty, jsou tyto hry často ceněný dokonce více než jejich původní protějšky.

Pop-O-Matic Potíž je skvělým příkladem toho, zábavné hry, které hráči mohou všichni považujeme vzrušení dovnitř Hra funguje podobně jako hra Omlouváme se, kde hráči závodit s kousky jejich barvy po palubě. Pokud se pozemek, na kusu obsazeno jiným hráčem v kuse, dostane kus jiný hráč poslán zpět do výchozího místa. První hráč, který dostane všechny své kousky do domovské místo vyhraje hru. Hra je unikátní, ale v tom, že se matrice se nachází ve středu desky pod plastové kopule. Tímto způsobem bude die nikdy neztratí a je umístěn ve velké centrální poloze, že každý může dosáhnout.

Vidět, jak populární Potíž byla v tom, i když návrháři si uvědomil, že hra mohla ve skutečnosti být přijata mnohem dál. Double Trouble byl později navržen a při zachování stejné motivy jako původní hra, umožňuje více vzrušení, vzrušení, a konkurence podél rozšířené desce. Hrací prostor nabízí objížďky pro hráče, které následují po cestě a více příležitostí pro hráče konfrontovat navzájem. Hra je velmi podobně jako původní, jen s více prostoru a příležitostí pro hru hrát ven dovnitř

Záchytný bod je další hra, která klade milovaná hráče přímo uprostřed záhadné vraždy. Vědí, že jedním ze šesti podezřelých, šest zbraní, a devět pokojů má odpověď na to, kdo zavraždil hostitele víkendu v exkluzivní rezidenci. Tím, že pohybuje kolem zámku a kladení otázek na záchytný bod karty, které všichni ostatní hráči drží, hráči mohou řezat po možnostech, co se skutečně stalo během vraždy a první hráč správně určit viníka, umístění a zbraň vyhraje hra.

Možnosti v rozšiřující Clue přijít v podobě detektiva Clue mistra. Tato hra přesune do jiného umístění sídla, která místo typické devíti pokojích, má dvanáct. Čtyři další podezřelí, které byly přidány do hry, stejně jako dvě další zbraně. Možnosti pro vraždu roste s přidáním prvků, dávat hráčům víc vymyslet. Navíc však mistr detektiv představuje „Snoop Spaces“ na palubě. Každý hráč přistání na jednom z těchto míst se mohou vybrat kartu náhodně z jakéhokoli jiného hráčově ruce a naučit se jeho obsah. Tento přidaný prvek změní Stopu mistr detektiv do více vzrušující dobrodružství pro každého, kdo hrát!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Deskové hry s rozšířenou edicí
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoOptimal