Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Plánujete koupit novou podlahu do kuchyně, do dětského pokojíčku nebo třeba obýváku? Dnes jsou oblíbené třeba právě vinylové plovoucí podlahy. Vynil je univerzální krytina, která se dá položit do každé místnosti. Za největší přednosti této krytiny se považuje velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, snadná údržba a příznivá cena.

Proč koupit vinylovou plovoucí podlahu?

V případě vinylové plovoucí podlahy se také můžete běžně setkat s označením PVC, která však zahrnuje také linolea neboli marmolea. Tato krytina je dostupná v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Můžete si pořídit celé role, lamely nebo třeba čtverce, záleží jen na preferenci, kterou při výběru vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – podlahy v současné době nakoupíte po celé ČR. Určitě vám ale doporučujeme vybrat si podlahu na stránkách vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde lze vybírat z rozsáhlé nabídky.

Podlahy ze dřeva, jež nestárnou

Dřevěné podlahy jsou klasika, se kterou se můžeme setkat nejenom ve starších místnostech. Dnes jsou pořád populrní, ačkoliv jim konkurují koberce či PVC podlahové krytiny. Pokládka plovoucích parket pak bezesporu není tak složitá, jak třeba může na první pohled působit. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu výhod. Vynikají svými výbornými tepelnými vlastnostmi, mají poměrně dlouhou životnost a samozřejmostí je rovněž široký výběr z celé řady povrchových úprav. Poříďte si tedy i vy do své domácnosti dřevěnou podlahu. Brno, respektive Tišnov u Brna, je město se sídlem společnosti „Podlahy Stylefloor“, kde si lze vše pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Vyberte si svou budoucí podlahu pohodlně ze svého domova. V klidu si tak můžete rozmyslet její barvu a typ. Rozhodnete-li se použít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, marmolea nebo třeba dřeva, nešlápnete vedle. Nabídka podlahových krytin je pak skutečně široká.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR