Své ratolesti můžete bezpečně umístit do spolehlivé soukromé školky Praha

Máte doma malé dítě a vy se po mateřské chystáte do práce, není nic jednoduššího než ho dát do školy. Pokud vám běžná školka z nějakého důvodu nevyhovuje nebo vám do ní nechtějí vaše dítě přijmout (například kvůli bydlišti, protože státem řízené MŠ berou přednostně děti z dané lokality a početní kvóta je rychle naplněna), volba soukromé školky Praha vám vyřeší zapeklitý problém, jakým je hlídání dětí.

Právě soukromá školka v Praze Pro Family je připravena na hlídání dětí

K výjimečným mateřským školám v České republice počítáme soukromé školky Praha – Pro Family, s. r. o., jejichž MŠ jsou rozmístěny po celém hlavním městě ČR. A tak byly soukromé školky Praha Pro Family ohodnoceny certifikátem školních inspektorů roku 2014. Což není jediným znakem, co vás přesvědčí, dát své dítě do této soukromé školky. V rozlehlém hlavním městě si tak můžete snadno vybrat ze šesti školek tu, která je pro vás neideálnější.

Co doopravdy pojímá částka za vámi vybrané soukromé školky Praha?

Při výběru soukromé školky Praha nevyvarujete se placení školného, jež činí asi 6100 korun za měsíc při šesti hodinách denně. Počítají se konkrétní hodiny strávené v mateřské školce, proto když vaše dítě ochoří, za tuto dobu nebudete muset nic platíte. Zmíněná částka je kompletní a pojímá jídlo i veškeré aktivity, jichž se děti můžou účastnit.

Mateřská školka v Praze zajišťuje hlídání dětí, ale je zaměřena i na další aktivity, kam spadá například divadlo, tenis, výuka angličtiny, plavání, lekce keramiky nebo tance. A tak se vaše děti naučí samostatnosti, k tomu se rozvinou dané schopnosti.

MŠ Pro Family patří mezi výjimečné soukromé školky Praha. Má vynikající reference a vaše děti v ní čeká pohodové prostředí. Zmíněná školka v Praze má otevřeno od sedmi od rána, zavírá se v sedm večer, což je výhodné i pro zaměstnané rodiče.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Své ratolesti můžete bezpečně umístit do spolehlivé soukromé školky Praha
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR