S pomocí technického či stavebního dozoru proběhne vaše stavba nebo rekonstrukce tak, jak má

Plánujete stavbu domu nebo objektu podobného druhu? Nebo potřebujete realizovat rekonstrukci? Pak budete bezesporu potřebovat stavební dozor či technický dozor, který zajistí, že bude celá vaše akce úspěšná. Technický dozor anebo stavební dozor je navíc v konkrétních případech nezbytnou záležitostí. Proto více neváhejte a vyberte si takový, který vám zajistí kvalitu poskytnutých služeb.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Sháníte správného člověka pro technický dozor nebo právě stavební dozor? Pak se rozhodně obraťte na web stavbyadozory.cz, kde je v nabídce široká škála odborných služeb. Můžete si zde objednat stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu nebo bytu, zastupování ve všech fázích projektování (už od vytvoření projektové dokumentace až po samotnou kolaudaci stavby), poskytnutí profesionálního poradenství nebo například zajištění výkonu fuknce koordinátora BOZP. Je v podstatě jedno, zda vás čeká realizace malé nebo větší stavby, dozor a jeho výběr byste určitě neměli nikdy podceňovat.

Technický dozor pro čerpání financí z veřejných rozpočtů

Zákon přesně definuje, v jakých případech se bez stavebního a technického dozoru neobejdete. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo realizuje rekonstrukci nebo výstavbu svépomocí. Dozor pak společně se stavebníkem kontroluje dodržování veškerých předpisů. Technický dozor je pak nutný tam, kde je využíváno financí z veřejných zdrojů. Tak to ukládá stavební zákon. V jistých případech toto tedy není možné zanedbat.

Co je tedy vlastně technický dozor investora a o co přesně se stará? Takovýto člověk je k dipozici hlavně investorovi a je mu nápomocen nejen v projektovací fázi. V neposlední řadě vám tak může ušetřit i značnou část peněz. Pak samozřejmě také dohlíží na samotnou realiziaci a upozorňje na možné komplikace. Na stavbyadozory.cz si lze najít kvaltní dozor, který si vezme na starost všechno podstatné, a ušetří vám tak čas i výdaje.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - S pomocí technického či stavebního dozoru proběhne vaše stavba nebo rekonstrukce tak, jak má
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR