Přeprava nadměrných nákladů Hamák

Potřebujete přemístit nadměrný náklad? Obraťte se nás! Stěhování nadměrných nákladů totiž pro nás není žádný problém. Bez problémů zvládáme přepravu nadměrných nákladů i které přesahují rozměry běžných automobilů. Pro bezpečné dovezení nadměrného nákladu používáme speciální podvalníkové návěsy. Také využíváme zastřešení pod plachtou naší roztahovací nástavby na nákladním vozidle Renaut Premium. Nástavbu auta lze roztáhnout až na šířku 3,6 metru, přičemž náklad zůstane skrytý pod plachtou automobilu. Přepravu nadměrného náklad provádíme tak, aby vše probíhalo kvalitně, bezpečně a zároveň rychle, což významně sníží vaše náklady.

Běžně jsme zvyklí zajišťovat přepravu zboží do 15tun a 24 palet EUR. Přeprava nadměrných nákladů s vyšší tonáží, případně více paletových míst je možná po dohodě. K přepravě nadměrných nákladů disponujeme i přívěsným vozíkem pro odtah vozidel do 3,5 tuny, na kterém lze přepravit i malé VZV do nosnosti 1,6 tuny.

Veškeré naše manipulační práce jsou jištěny u pojišťovny Kooperativa. A to obecným pojištěním podnikatele, pojištěním převzaté věci a pojištěním přepravované věci. Dané pojistky se dají dle potřeby navýšit.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Přeprava nadměrných nákladů Hamák
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: michald