Nechte si od nás vytvořit promovideo, video upoutávky, svatební video – vždy kvalitně a rychle

V dnešní době není lepší nosič, který zachytí nezapomenutelný okamžik, případně zpropaguje vaši společnost či váš produkt, než je videozáznam. Movie Factory, odborník na videoprodukce, pracuje s rozsáhlým spektrem výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Videoprodukce k zachycení zásadní události

Pracujete na příběhu o lidech, o kterých by měla vědět i veřejnost, anebo je něčí příběh natolik neobyčejný, že by bylo dobré jej zaznamenat? Pak jsme tu pro vás. Tým kameramanů s profesionálním přístrojovým vybavením vám pomůže s realizací vašeho dokumentu, reportáže, záznamu koncertu a jiných libovolných živých událostí. Používáme pak různý počet kamer.

Reklamní spoty informují o vašich kvalitách

Dobrým prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, nebo třeba firemní záměr, je také video záznam. Náš profesionální tým vám dokáže natočit reklamní spoty, kde budou vypíchnuta pozitiva vašeho záměru i zvýrazněna pozitiva předváděného produktu. Zaobíráme se i natáčením propagačních videí a instruktážních videí pro muzea, nebo společnosti. Pakliže pořádáte kulturní, nebo společenskou akci, můžete využít možnosti propagace pomocí video upoutávky či promovidea.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. My vám dokážeme natočit takové svatební video. Když ho pak za nějaký čas shlédnete, jistě se nebudete nudit a pokaždé najdete nové detaily. Používáme tu nejkvalitnější techniku a nabízíme až 4K-UHD rozlišení a při každém natáčení stabilní a ostrý záběr.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nechte si od nás vytvořit promovideo, video upoutávky, svatební video – vždy kvalitně a rychle
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR