Kvalitní vzdělání a výchova pro vaše děti

Soukromá školka Praha Modřany má pořád dostetek místa pro nové děti. Učitelský, zdravotnický a také logopedický personál, jimž disponuje právě Soukromá školka Čiperka, nabízí dětem kvalitně strávený čas v kolektivu dětí a především profesionálně zpracovaný zábavný a výukový program.

Nabídka zájmových činností

Děti, pro které je tato školka druhým domovem, si mohou vybírat ze široké škály kroužků, jako je například výuka angličtiny, tenisu, plavání či hry na flétnu. Trénována je rovněž jemná motorika při kurzech keramiky, při józe se naučí lépe dýchat a držet tělo. Nechybí tu ani aktivity k posílení vztahu se zvířaty, jako jsou canisterapie nebo hipoterapie, metody ve spolupráci s koňmi a psy.

Skvělá volba pro děti i rodiče

Soukromá školka Čiperka nemyslí jenom na děti, ale zároveňa na rodiče dětí. Rodiče jsou při všech školních aktivitách ve školce vítáni. Pokud se svými dětmi rozhodnete pro výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Spolupráce s profesionálním pedagogickým sborem a udržování příjemné rodinné atmosféry je zde samozřejmostí. Vaše děti budou mít v průběhu školního roku možnost navštěvovat památky České republiky, uvidí divadelní představení, navštíví rovněž zoo, mohou jet i na hory.

Mateřská školka Čiperka není běžnoou školkou

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto neobyčejně připravuje budoucí prvňáky na nástup do školy. Pro předškoláky je přichystán zajímavě řešený výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, kde se učí například zdravovědě, učí se zde také péči o zdraví a o vlastnostech lidského těla. Budoucí prvňáčci jsou rovněž každoročně šerpováni.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitní vzdělání a výchova pro vaše děti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR