Elle – dokonalé brýle pro přirozené ženy

Značka Elle se kromě vydávání světoznámého časopisu také zaměřuje na výrobu exkluzivních dámských slunečních brýlí, které jsou nebývale moderní a sexy. Brýle jsou inspirované přirozenou krásou žen po celém světě a mile vás překvapí svojí propracovaností.

Jedinečné sluneční brýle Elle najdete na stránkách internetového e-shopu i-bryle.cz, který nabízí tyto originální brýle za velice příznivé ceny, díky čemuž si je budete moci pořídit i vy. Sluneční brýle Elle perfektně sednou ke každé ženě. Jejich jedinečné detaily podtrhují ženskou smyslnost a jejich široké barevné provedení z činí oblíbený módní doplněk. Sluneční brýle Elle jdou ruku v ruce se současnými módními tendy a jejich tvary tomu odpovídají. Sluneční brýle Elle jsou navrženy tak, aby nejen perfektně ochránily váš zrak, ale aby vám také posloužily jako krásný šperk během příjemných slunečných dní.

Legendární časopis Elle vznikl v roce 1945, kdy jej ve Francii založil Pierre Lazareff se svou ženou Hélène Gordon. Název časopisu znamená v překladu „Ona“ a jeho koncept je zaměřený na ženskou krásu, módu, zdraví i zábavu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Elle – dokonalé brýle pro přirozené ženy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: michald