Vybíráme oblečení pro těhotné

V těhotenství to sluší všem ženám. Jestliže však chcete svou krásu ještě potrhnout, investujte do padnoucího těhotenského oblečení. Právě těhotenské oblečení se šije z příjemných materiálů a splňuje nároky citlivé ženské pokožky. Přizpůsobuje se navíc zvětšujícímu se bříšku a vy se tak můžete během svého těhotenství cítit jako v bavlnce.

Kvalitní oblečení pro těhotné

Opravdu bohatý sortiment těhotenského oblečení nabízí třeba internetový obchod happymum.cz, kde je možné vybírat z nabídky těhotenských košilí, triček, halenek, tunik, šatů, svetrů, sukní, sáček, kalhot, kabátů a bund, punčoch i pohodlného spodního prádla. Nabídka je zaměřená nejen na budoucí maminky, nýbrž také na ženy na mateřské dovolené. Kvalitní těhotenské oblečení zde zakoupíte v celé škále barev a odstínů. Je možné vybírat z nabídky, která je online. Naše těhotenské oblečení je foceno na těhotných, takže už od pohledu můžete říct, zda vám vůbec padne,

Buďte na své těhotenství připravená dostatečně předem. I přestože vám v prvních týdnech připadá, že se vaše bříško vůbec nezvětšuje, určitě neodkládejte výběr oblečení. Jakmile začne růst, budete se akorát stresovat tím, že vlastně nemáte žádné vhodné oblečení, což je rozhodně zbytečné. Nemějte strach z výraznějších barev, kterými ukážete svou spokojenost a radost ze života. Těhotné ženy chodí často do práce, chodí do přírody, za kulturou i sportem. Oblečení proto není nikdy dost.

Těhotenská kalkulačka

Na webových stránkách happymum.cz najdete rovněž zajímavé články a kalkulačku, která vám spočítá váš porodní termín. Takováto těhotenská kalkulačka je výborným pomocníkem zejména pro prvorodičky, pro něž je tento stav nový a v řadě věcí se mají problém zorientovat. Těhotenství dělíme na 3 trimestry, během kterých se vám výrazně změní postava.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vybíráme oblečení pro těhotné
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR