Vůbec jsem nevěděl, jak zvětšit penis při sexu, než jsem narazil na báječný sexshop. Navíc je česky!

Chtěl jsem okořenit sex s manželkou. Trochu lžu, zajímal jsem se o zpestření pro nás dva. Tak, abychom našli ztracenou sexuální mízu. Samozřejmě, že se stále máme rádi, jenže to poslední roky bylo v sexu pořád stejné. Vlastně ani mě, ani ženu sex už nebavil takovým způsobem, jak by vlastně měl. Avšak pátrání po erotické inspiraci po rozmanitých sexshopech je nekonečné, navíc, když jsem nevěděl, co opravdu chci. Co mě ale zarazilo, že jsem nakonec našel jednu stránku, kde jsou tisíce článků zaměřených jen na erotické pomůcky a jejich veškeré využití v sexuálním životě. Na těchto webových stránkách v kategorii Inspirujte se naleznete množství testů erotických hraček, erotického prádla a jiných zajímavostí, které se můžou použít pro oživení vašeho intimního života.

Uživatelé tam vysvětlují, co se dá s pomůckami pro hezčí milování dělat, jak se dají používat erotické pomůcky, vibrátor, případně prádlo. S pomocí webu pochopíte, v čem vibrátory vynikají a v čem zase nevynikají, co si ohlídat, a tak dále. Doporučuji – ideální stránky s radami uživatelů na téma nejlepšího milování. Projíždění vypsaných nápadů mi trvalo skoro týden. Sex se ženou se zintenzivnil právě díkyinspiracím z těchto stránek. Informace jsem našel i v kategorii Pořádná masturbace, kde jsou – kupodivu – nápady na sex bez partnerky.

Udivilo mě, jakou milou prodavačku tam maj. Sice má někdy horší písmo, mnoho nápadů je vtipných. Například informace jak zvětšit penis. Pochopitelně se musí snažit, aby jí erotická prodejna vynášela, k tomu ale přidá cenné zkušenosti! Rozmanité vibrátory, svérázné anální kolíky, erotické pomůcky z kovu, sady různých pout, kroužky a návleky v sadách – tomu všemu rozumí, a to asi těší hlavně jejího přítele. Na stránkách je její popis, jak prvně poznala sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Upřímně řečeno – taková ženská by mi v posteli nevadila.

Takže to jsou mé zkušenosti s nejlepším webem o sexu, co jsem našel.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vůbec jsem nevěděl, jak zvětšit penis při sexu, než jsem narazil na báječný sexshop. Navíc je česky!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR