V internetovém obchodě Pasti.cz nakoupíte stoprocentní přípravky na ničitele, kam řadíme štěnice, slimáky nebo mravenec a další

Internetová prodejna Pasti.cz je orientována na distribuci funkčních přípravků na likvidaci, anebo vypuzení nezvaných hostů z bytů, rodinných domů, ale i ze zahrad a hospodářských míst Užitečné prostředky jsou účinné v souboji s myšmi, krtky, hlodavci, rusy, rybenkami a šváby. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, odporné štěnice i obtěžující hmyz jsou zlikvidováni nebo vypuzeni přípravky z obchodu Pasti.cz. Pestrý sortiment prodejny Pasti.cz zahrnuje také odchytové klece na zvířata, spolehlivé pasti na nezvané myši, krtky, potkany, dotěrné hryzce, potřebné spreje na kuny a potřebné elektronické plašiče ptáků a zvěře. Vybrat si můžete i stoprocentně funkční jedové staničky, funkční odpuzovače zvířat proti okusu stromů, přípravky na plevel, užitečné dýmovnice pro boj s krtky. Bohatá nabídka zahrnuje i rozmanité travní směsi, různorodé substráty a hnojiva, eventuálně urychlovače kompostu. Obchod Pasti.cz se stane nedílnou součástí života každého zahradníka, nekonečný boj se škůdci končí.

Nabízíme více účinných prostředků na vlezlé štěnice. Klienti si chválí akční set na štěnice, v němž je postřik spolu s odchytovými pastmi. Tento postřik po aplikaci dlouhodobě působí – štěnice likviduje po dobu 7 dnů. Likvidovat štěnice lze za pomocí dalších speciálních sprejů, roztoků, zabírají také dýmovnice. Také mravenec se stává nepřítelem jak v domácnosti, avšak i kolem domu. Na vlezlé mravence spolehlivě působí rozmanité nástrahy, spreje na mravence, gely, rovněž i biologické granuláty. Určité přípravky můžeme použít v následném boji s jiným obtížným hmyzem.

Otravný slimák je kapitolou sám pro sebe. Zahrádkám a polnostem dominuje opakující se boj slimák vs. zahrádkář. Proti slimákům se účinně bojuje s produktem Ferramol. Prostředek Ferramol opravdu zabírá, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Jiným účinným produktem proti slimákům je biologický prostředek Nemaslug, který je složen ze živých organismů, jež jsou biologickým protivníkem slimáků, působí na ně dlouhodobě a plošně. Přípravek Nemaslug je aplikovatelný v zemině, menších zahradách, sklenících i otevřených prostranstvích.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - V internetovém obchodě Pasti.cz nakoupíte stoprocentní přípravky na ničitele, kam řadíme štěnice, slimáky nebo mravenec a další
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR