Postele na míru a čalouněné postele vytvoří z vaší ložnice ráj spánku

Ložnice je většinou využívána jako vhodné místo pro relaxaci, oddech i jako místo pro milostné hrátky. Pomůžeme takovou místnost vybavit i vám! Ať už budete požadovat postele na míru, postele z masivu, ložnicový nábytek či elegantní čalouněné postele, vždy bude při jejich výrobě myšleno zejména na vaše pohodlí, zdraví a spánek.

Pořiďte si postel na míru

Vyrobíme vám postele na míru přesně dle vašeho konkrétního zadání. Ložnice na míru zahrnují nábytek, postele, čalounění i designové dveře. Pro výrobu se používá hlavně dřevo a dýha, kterou lze uspořádat do originálních obrazců, nebo ve vlisované listy. U nás si je možné koupit také dekorace na míru, které umíme i podsvítit. Vaše ložnice se tak nadobro změní k lepšímu.

Kvalitní čalouněné postele

Jestliže si i vy chcete pořídit skutečně kvalitní postel, svěřte se do našich rukou. Nabídka naší společnosti totiž nezapomíná ani na sedací soupravy a čalouněné postele. Čalounění je hezky zasazeno do kostry z bukového dřeva s korpusem vyrobeného podle požadavků zákazníka. Dokonalost čalouněného nábytku podtrhují soupravy Mondo, Elano, Afrodité, Dafné a řada dalších. Velmi kvalitní a moderní zpracování dělá z čalouněné postele jedinečný nábytkářský skvost.

Postele z masivu

Prakticky každý, kdo si koupí novou postel do své ložnice, čeká, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako pohodlnost, elegantnost a samozřejmě co nejdelší životnost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Postele z masivu jsou nejčastěji z bukového dřeva, které se může chlubit výraznou trvanlivostí. Tyto postele z masivu mají robustní konstrukci a běžné rovné linie. Tuhý rám podtrhuje profilová střednice bez středové nohy, která už není potřeba.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Postele na míru a čalouněné postele vytvoří z vaší ložnice ráj spánku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR