Nezapomeňte vyměnit staré zářivky a zastaralé žárovky obměnit za úsporné led trubice, led žárovky a led panel

V současnosti, kdy ceny energií neustále stoupají, je nezbytné pamatovat rovněž na hospodárná světla, jako jsou led žárovka, úsporné led trubice anebo led panel. Společnost Prenosil Lighting je v Česku známým dodavatelem veškerých led osvětlení. Firma Prenosil Ligting je soustředěna na prodávání všelijakých led světel pomocí e-shopu, spadají sem led reflektory, avšak také led drivery, znamenité led pásky, led konektory, led stmívače a led vypínače. V e-shopu mohou objednávat jednotlivé kusy osvětlení jak jednotlivci, tak firmy zaměřené na elektrotechniku. Zajímavé ceny začínají již při objednávce malého množství svítidel a končí u velkých či opakovaných zakázek. Firma Prenosil Lighting si velmi váží stálých zákazníků, kteří oceňují kvalitu zboří v poměru cena vs. výkon. Většinu zboží má firma na skladě a dodává jej do 5 dní. Využijte objednávky přes e-shop a ušetříte spoustu energie a času.

Pokud si zákazník vybírá led panel v Eshopled.cz, neměl by zapomenout na nákup užitečných součástek potřebných pro zprovoznění a montáž hospodárného svítidla. Sortiment e-shopu pojímá rozmanité variabilní led panely a potřebné konstrukce, rovněž také rámečky a montážní soustavy. Zapojení led panelu už bude hračkou i pro začátečníka.

Při kupování led trubice, jež se připojují do pokojů náročných na kvalitu osvětlení, si klienti můžou vybrat led světla z mnoha druhů. Veškeré led trubice mají rozličné rozměry, jejich výkony a svítivost se liší, konkrétní led trubice se následně objednávají dle rozměrů a typu interiéru s ohledem na výkon osvětlení. Společnost Prenosil Lighting nabízí i své poradenské služby, klienti mohou před objednávkou kontaktovat zaměstnance a poradit se s nimi. Tato pravidla platí i při nákupu led žárovky. Pestrá nabídka je totiž velice obsáhlá, že často s nákupem mají potíže i ostřílení specialisté.

Nabízejí se i projekty zdarma na osvětlení kanceláří a průmyslových zón. Do projektu se promítají technologické možnosti, kalkulace po konzultaci s investorem, případně vše zhotovit na klíč.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nezapomeňte vyměnit staré zářivky a zastaralé žárovky obměnit za úsporné led trubice, led žárovky a led panel
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR