Nejlevnější koupelny, koupelnový nábytek či obklady nabízí Kbkoupelny.cz

Široká nabídka Kbkoupelny.cz zahrnující obklady, baterie, dlažbu, koupelnový nábytek, vany, umyvadla, toalety, osvětlení, zrcadla, či třeba sprchové kouty s příslušenstvím, ventilátory, barvy, tmely, otopná tělesa, instalační materiál, LED osvětlení i další doplňky do koupelen můžete zakoupit v internetové obchodě Kbkoupelny.cz. Nikoliv jenom levné koupelny jsou díky své příznivé ceně dostupné každému zákazníkovi. Veškeré zboží je nabízeno s až 20procentní slevou, další slevové akce pak nabízíme také velkoodběratelům a podnikatelům. Snažíme se také podporovat české výrobce zařizovacích předmětů.

Výbava koupelny tak nikdy nebyla hospodárnější a snazší. Při nákupu zboží do koupelny, sanity a koupelnového nábytku doporučujeme výrobky, které jsou dostupné na skladě, od osmi do osmačtyřiceti hodin, že za balené a dopravu zaplatíte jenom 160 korun. Platbu za zboží pak představuje dobírka. Veškeré výrobky jsou nabízeny se zárukou v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak je uvedeno na faktuře či v záručním listu. Případné závady jsou pak odstraňovány úplně zdarma.

Nabídka dlažeb a obkladů je velmi široká. Koupit si je možné obyčejné koupelnové obklady a dlažbu za 63 korun nebo luxusní mozaiky v ceně 2995 korun. K dostání tak máte spoustu keramických obkladů, z nichž si vybere opravdu každý. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které jsou ideální do každé koupelny. Na výběr máte barevné i retro skříňky, díky kterým získá vaše koupelna zcela jiný rozměr. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šikovné jsou také desky pod umyvadlo kupříkladu v dřevěném dekoru. Nabízený koupelnový nábytek, či třeba obklady lze sladit se sanitou, jichž máme rovněž skladem stovky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nejlevnější koupelny, koupelnový nábytek či obklady nabízí Kbkoupelny.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR