Nakupte si oblíbené šperky Swarovski, nebo prsteny stříbrné, náušnice stříbrné, či přívěsky pro dospělé i děti

Popularita krystalů Swarovski byla vždy spjata s jejich důmyslným opracováním. Náš klenotnický podnik Čištín, s. r. o., se zaměřuje na krásné šperky Swarovski, decentní náušnice stříbrné, prsteny stříbrné s kameny a zajímavé přívěsky. Naše klenotnictví nabízí elegantní prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, ale i rozličné stříbrné a zlaté přívěsky. Působivý český vltavín, efektní granát, přírodní ametyst, topaz, olivín, pravá říční perla černá, bílá, lososová, růžová i stříbrná efektně zkrášluje naše klenoty.

Nádherné šperky Swarovski s neskutečnými efekty

Krystaly Swarovski zdobí většinu námi nabízených šperků. Efektní šperky Swarovski dodáváme v různých barvách. V nabídce jsou náušnice stříbrné, půvabné prsteny stříbrné pro ženy i muže a rozličné přívěsky pro děti i dospělé. U zákazníků v oblibě vedou tyto krystaly: čistý krystal, tanzanit, dále zajímavý light azore, dále krystaly light rose, emerald, siam, safír, chrizolit, ametyst, topaz, olivín, vitrail light, jemný AB krystal a zajímavá fuchsia.

Kvalitně opracované náušnice stříbrné pro všechny věkové kategorie, muže, ženy a děti

Nekonečná nabídka rozmanitých šperků, zahrnující také náušnice stříbrné, je precizně ozdobena oblíbenými krystaly Swarovski, zirkony, či jinými syntetickými kameny. Do všech klenotů se kameny a krystaly upevňují tak, aby se krystal či kámen neuvolnil. Pro povrchovou úpravy náušnice stříbrné jsme zvolili čisté rhodium, které posiluje odolnost klenotu a ještě zabraňuje celkové oxidaci.

Půvabné prsteny stříbrné pro každého

Široký sortiment obsahuje nádherné prsteny stříbrné zdobené zirkony, či jinými kameny. Pro výrobu prstenů se nejčastěji používá stříbro s ryzostí 925/1000, rhodium se opět využívá k vnější úpravě prstenů podobně jako u náušnice stříbrné. Jelikož jsou kvalitní prsteny stříbrné populární mezi všemi, nabídka našeho obchodu obsahuje překrásné prsteny stříbrné s různými rozměry. Proto je třeba do objednávky uvést rozměru prstenu, poradíme vám na našich stránkách.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nakupte si oblíbené šperky Swarovski, nebo prsteny stříbrné, náušnice stříbrné, či přívěsky pro dospělé i děti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR