Kosmetika z přírody, ekologické výrobky a praktické spotřebiče naleznete na vk-nature.cz

Vk-nature.cz je e-shop pro každou hospodyňku, která myslí ekologicky, úsporně i efektivně. K mání jsou přírodní kosmetika, eko výrobky a spotřebiče. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, doplňků do bytu i dekorací, domácích spotřebičů a domácích potřeb je Dedra. Zdravou výživu ve stylu ajurvédy pak dodává společnost DNM. DXN se pak zabývá hlavně výrobky z Reishi houby. Spol. ENERGY pak dodává přírodní bioinformační produkty. V nabídce je k dostání rovněž vitaminy Calivita, hřejivé polštáře Pecičky, nebo i magnetické šperky Energetix.

Ekologické drogistické zboží je pak doménou společnosti Dedra. V kosmetice nenajdete žádné chemické látky, splňuje přísné evropské atesty a náročná kritéria. Dedra zboží je tak velice vhodné pro alergiky. Protože je pro Dedru velmi podstatný zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Domácí potřeby reprezentují například přípravky na obuv, podlahy i kůži. K mání je rovněž autokosmetika a čisticí prostředky na skla a koberce, osvěžovače vzduchu a textilií.

V kategorii nazvané Dům a zahrada je k dostání řada produktů pro domácnost: koberce, textil, dekorace, dekorativní vázy, hodiny, budíky a domácí spotřebiče. Nutné je zmínit také nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Novinku v nabídce pak představuje šikovné multifunkční varné a tlakové centrum Combivar. Multifunkčnost spočívá ve schopnosti nahradit až 16 jiných robotů. Vaší pozornosti by pak rozhodně neměl uniknout ani multifunkční robot Varmix.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kosmetika z přírody, ekologické výrobky a praktické spotřebiče naleznete na vk-nature.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR