Jak na skvělé domácí jogurty, skvělé sýry anebo zdraví prospěšné kefíry?

Lahůdkový domácí jogurt. Ohromující domácí sýr. Chutné dobrůtky z domácích tržišť nahradily prefabrikáty z prodejních řetězců. Jak by se daly v domácích podmínkách udělat takové lahody? Společnost Bulgaricus přichází s instrukcemi k výrobě daných produktů a mnohých dalších, jež si v domácích podmínkách uvaří lecjaká schopná kuchařka, stejně jako zaběhlá mlékárna orientovaná na velkou produkci mlékárenských produktů podle tradičních receptů. Prozkoumejte zdravé kefíry, skvělé jogurty, znamenité sýry s použitím smetanové a sýrařské kultury z Bulharska a už budou navždy vaše.

Pro výrobu domácího sýra jsou nezastupitelnými surovinami chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Chlorid vápenatý zvyšuje výtěžnost mléka a zlepšuje jeho sýřitelnost. Současně chlorid vápenatý nahrazuje absentující vápník, který uniká při pasterizaci mléka. Za zhoršenou srážlivostí mléka stojí snížené hodnoty vápníku. Pro srážení mléka se musí dodávat syřidlo, jak potřebné syřidlo na výrobu sýrů živočišné, tak rostlinné či mikrobiální syřidlo. Uvedené potřebné výrobky nabízí internetová prodejna Bulgaricus.

S nabízenými mlékárenskými kultury vyrobíte domácí jogurt, výtečný čerstvý sýr, bezkonkurenční zakysanou smetanu, zdravý kefír, nepřekonatelné bio acidofilní mléko a bio raženky. Avizovaná kefírová kultura je samozřejmě vhodná k výrobě domácího kefíru, sýrařská kultura je nutná pro výrobu domácího sýra, smetanová kultura pro výrobu zakysané smetany a tvarohu, pro jogurty se používá jogurtová kultura. Bohatá nabídka e-shopu obsahuje veškerý jmenovaný sortiment. Bulgaricus prodává funkční probiotika po antibiotikách na střeva, které se starají o vyrovnání stavu ve střevech, ale také celého těla. Známe, že zničená střevní mikroflóra může stát za mnohými onemocněními. Přírodní probiotika výtečně napomáhají obnově celého organismu i střevní mikroflóry u dětí, jakož žen i mužů všech věkových skupin.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak na skvělé domácí jogurty, skvělé sýry anebo zdraví prospěšné kefíry?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR