Dávno už není třeba cestovat do blahodárných lázní, postačuje soustavně užívat léčivé termální produkty jako sůl z mrtvého moře z internetového obchodu Velba.cz

V zemích, kde není moře, je složitější zachovat své dýchací ústrojí, pokožku a motorický aparát v podobné kondici, jakou mají lidé žijící na horách či u moře. Málokomu se podaří zavítat vícekrát do léčebných lázní. Velba.cz přináší snadno dostupné řešení pro každého jednotlivce i velké lázeňské domy, kam spadají produkty z minerální a bylinné oblasti.

Léčivá sůl z mrtvého moře účinkuje v lázeňství i kosmetice

Kvalitní přírodní sůl z mrtvého moře bez chemických přísad je zárukou spokojeného života. Životadárná sůl z mrtvého moře se získá díky přirozenému vypařování mořské vody a následné krystalizaci obsažené soli bez chemických vlivů. Zahrnuté uzdravující minerální soli se nejdříve prosuší, nechtěný mix bahna a písku se nakonec vytřídí. Opravdová sůl z mrtvého moře je sypkého skupenství bílé barvy, její další využití je v kosmetice, lázeňství i lékařství.

Efektivní nahřívací polštářek proti bolestem na těle i duši

Zdraví prospěšný nahřívací polštářek, jinými slovy bylinný termofor, s voňavým zeleným čajem, vonnou levandulí, či aromatickou mátou, litseou cubeou, citrusy, s citronovou trávou i dětský nahřívací polštářek Bambino pomáhají od bolestí, nepříznivým bolestem svalů, kloubů, ale i páteře, rozhodně ukonejší roztržité myšlenky, spolehlivě zklidní celé tělo i duši. Podle uvedených instrukcí blahodárný nahřívací polštářek nejdřív rozehřejeme v mikrovlnné troubě, poté jej položíme na postiženou oblast, pro niž byl nahřívací polštářek vyrobený. Současně se vylučují do vzduchu vonné silice v něm zahrnuté, a tak velmi příjemně působí i na ostatní smysly. Životadárný nahřívací polštářek si určitě nalezne své nezastupitelné místo jak v domácím prostředí, tak například v lázeňství a relaxačních zónách.

Léčivý, jednorázový rašelinový obklad zmůže daleko více než bahenní lázně

Pomocnou tepelnou léčbu, při které dochází k uvolnění svalového napětí, celkové detoxikaci organismu a k povolení těla, najisto zaručí kvalitní jednorázový rašelinový obklad. Rašelinový zábal obsahuje velké množství huminových a fulvo kyselin, jež se uvolňují účinkem nosiče tepla a způsobují zmírnění bolesti kloubů a svalů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Dávno už není třeba cestovat do blahodárných lázní, postačuje soustavně užívat léčivé termální produkty jako sůl z mrtvého moře z internetového obchodu Velba.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR