Vkusný nábytek dostupný každému

Společnost Nábytek Lupínková se zaměřuje na prodej kvalitního českého designového nábytku a to již od roku 1995. Nyní je ze společnosti Nábytek Lupínková prestižní značka spojená s kvalitou, originalitou a cenovou dostupností. V rozsáhlé nabídce firmy najdete kromě jiného sedací soupravy, křesla, pohovky, kancelářský a sektorový nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, jídelní soupravy a konferenční stolky. Doménou je nábytek na míru, který plní přání všem zákazníkům.

Designový nábytek na míru od firmy Nábytek Lupínková představuje všechny kusy nábytku do bytu, na které si jen vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Nábytek do ložnice lze zkombinovat s postelemi tak, aby se usínání a odpočívání staly nejpříjemnějšími činnostmi během dne. Židle a stoly jsou povětšinou vyráběné z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Nabízíme rovněž sedací soupravy na míru z dílny společnosti PF Nábytek. Zájemce o české sedací soupravy na míru si z nabídky vybere takové, jež se dají variabilně přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak kvalitními textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Výběrem kvalitnějšího nábytku na míru máte navíc zaručeno, že vydrží dlouho ve skvělém stavu.

Výběr kvalitní postele či válendy závisí na přáních každého zákazníka, jenž má na k dispozici desítky rozmanitých designů a materiálů. Populární a výhradně české nábytkářské společnosti se soustředí na výrobu nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design se dají libovolně potáhnout kůží, nebo látkou. Ložnicový nábytek od společnosti BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Spol. Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, Gazel dělá postele ze smrkového dřeva a spol. Maws se pyšní celočalouněnými postelemi.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vkusný nábytek dostupný každému
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR