Společnost AMAR Krby Morava je zaměřena na krbová kamna a krby

Dnešní dny nahrávají výstavbě takových tepelných zdrojů, jako krbová kamna a krby. Společnost AMAR Krby umí vytvořit nákres, udělá kalkulaci, přichystá 3D vizualizace zadarmo pro veškeré zájemce o krby, krbová kamna, zajímavá zahradní kamna, zajímavá kachlová kamna anebo krbové vložky. V návrzích a při realizaci se pokaždé počítají přání zákazníka, materiál a prostorový plán. Veškeré krby a krbová kamna se budují jako originály.

Zkušenosti firmy a spolupráce se stavaři a topenáři produkují návrhy a výstavby systémů pro krbové vložky s výměníkem, akumulátorů čerpadel nebo i solárních soustav. Propagované tepelné zdroje se tak stávají jak estetickou, tak šetrným a ekonomicky výhodným prvkem domu. Zákazníci si mohou bybrat rovněž mezi akumulačními krby.

Účelná krbová kamna jsou čím dál populárnější díky primárním funkcím a estetickému vzezření, avšak i díky snadnému smontování bez složitých stavebních úprav. Bohatý sortiment zahrnuje módní krbová kamna, populární krbová kamna rustikálního designu, ale i obyčejná kachlová krbová kamna. Při volbě zdroje tepla dejte na odbornou radu specialistů, tím vám odpadnou starosti s kalkulací tepelné ztráty budovy, anebo stavebním plánem objektu, popřípadě parametry komínu. Firma AMAR zajistí rovněž montáž krbu či kamen.

Jakákoliv krbová vložka s výměníkem se dá sloučit s již zabudovaným topným systémem v objektu, stejně jako s topením v podlaze, bezchybně propojit s akumulační nádržkou, bojlerem anebo topením v daných pokojích. Zmíněné zdroje tepla jsou o mnoha velikostech a druzích prosklení, díky tomu se tento tepelný zdroj stane estetickým prvkem interiéru. Výběr zdroje tepla bude jednodušší, jestliže zmíníte dispozice domu a technické parametry.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Společnost AMAR Krby Morava je zaměřena na krbová kamna a krby
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR