Pořiďte si zahradní krb a prožijte příjemné chvíle se svými blízkými

Zahradní krby, udírny i grily řadíme mezi oblíbené doplňky, které mají své nezastupitelné místo na většině zahrádek rodinných domů. Trávíte rádi čas se svými nejbližšími u dobrého jídla z rozpáleného grilu? Pak si ho neváhejte koupit. Přece jen, zahradní grily a zahradní krby je potřeba pořizovat na začátku sezóny.

Zahradní krby Věříš

Výrobou a prodejem zahradních krbů se pak zabývá firma Zahradní krby Věříš, která na českém trhu působí již 15 let. Ta své zahradní krby poskytuje hned v několika možných provedeních. Vždy jde o víceúčelový krb, který je doplněn domácí udírnou. Zahradní krby Věříš podléhají vysokým standardům kvality a jsou sestavené z vápenopískových cihel, které jsou vkusné a moderní. Celkem máte na výběr 6 typů krbů. Všechny modely pak mají dlouhou životnost a navíc také originální design.

Krb, gril či třeba udírna?

Někdy je těžké se rozhodnout, co si přesně vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Zahradní grily Věříš mají největší výhodu nejen v malých rozměrech, ale i v možnosti jednoduchého přemisťování. Jestliže tedy nevlastníte pergolu či altán, kde byste rádi měli trvale umístění zahradní krb, je o něco lepší koupit gril. Ten je pak tedy možné využít přesně tam, kde ho budete potřebovat.

U společnosti Zahradní krby Věříš pořídíte také jak samostatné udírny, tak i udírny, které jsou přímo součástí krbů. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, jelikož je možné jej využít nejenom k okamžité přípravě masa, ryb či pečené zeleniny, ale je možné si doma připravit i výborné uzené maso.

Hodit se vám může rovněž vzorková prodejna v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Jestliže si nebudete vědět rady, zde vám s výběrem pomohou.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pořiďte si zahradní krb a prožijte příjemné chvíle se svými blízkými
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR