Pořiďte si originální český designový nábytek

Také máte dost starých sektorových souprav, nebo se vám nechce pořizovat nábytek z Ikey? Máme pro vás řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Zde si lze pořídit moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, čalouněná křesla a pohovky, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, lakovaný a masivní nábytek, bytové doplňky a nábytek do dětských pokojů. Pravidelné akční slevy pak určitě potěší každého zájemce o nábytek na míru.

Český nábytek na míru je zárukou kvality

Všechen sortiment dodali čeští výrobci, kteří ve spolupráci s mladými designéry vyrábějí originální kusy nábytku. Pro specifické prostory je pak možné objednat si nábytek na míru. Židle i stoly se vyrábějí z masivu, ovšem i z materiálů, jako je lamino a dýha. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Sedací nábytek od společnosti Polstrin Design

Neobvyklé i střizlivější typologie, široká nabídka barev, variabilita a kombinace, to vše obsahuje sedací nábytek od Polstrin Design. Pokud se zaměříte na díly souprav jednotlivě, zjistíte, že je lze zajímavě kombinovat. Nevejde-li se vám vaše vysněná sedací souprava do místnosti, není žádný problém vyrobit nábytek na míru. Stačí si jen vybrat textilii nebo kůži, a daný kus nábytku bude potažen podle vašich požadavků.

Ložnicový nábytek na míru vašim požadavkům

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, masivu i lamina. Postele pak potahujeme látkou, koženkou, nebo kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je elegantní, a přesto není kýčovitý.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pořiďte si originální český designový nábytek
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR