Nejde vám dlouho zabrat před spaním, případně se zase včas budíte, neboť slastné usínání maří světlo z ulice?

V létě jste vystaveni napospas slunečním paprskům nepřetržitě svítícím do vašich okenních skel? Anebo se vám nelíbí pohledy zvědavých sousedů? Mnoho zákazníků stojí před podobným problémem: jestli si mají vybrat vnitřní stínění, či venkovní stínění. Občas jsou ideálním řešením venkovní žaluzie, hezké venkovní rolety, dokonalé markýzy a pergoly, nebo populární svislé fasádní clony, jindy naopak pomohou vnitřní žaluzie, případně látkové sítě nebo sítě proti hmyzu. Většinou se jako ideální nejeví jediná varianta.

Rozmanité rolety jsou efektivní možností úplného zastínění oken. Venkovní rolety Climax obrání vaše okenní skla před nepřízní počasí, venkovní rolety skutečně přispívají k minimalizaci hluku zvenku a souběžně přispívají k nepřístupnosti do domu. Můžete je využít nejen jako ochranu proti slunci, avšak rolety Climax současně výtečně izolují jakýkoliv dům. Pokud se však pídíte po nějaké estetické variantě, moderní pokoj vám pomůžou zútulnit rozmanitá textilní stínění, jako jsou dekorované látkové rolety, anebo i elegantní plisé žaluzie, neobvyklé japonské posuvné stěny a výtečné vertikální žaluzie Climax. Veškeré látkové kolekce Climax zahrnují zajímavou barevnou škálu, veškeré použité látky jsou velice kvalitního zpracování se zajímavým dekorem.

Veškeré venkovní rolety Climax se staly populární díky svým nesporným špičkovým vlastnostem. Všechny druhy rolet se liší podle odlišného zpracování jednotlivých lamel, způsobem ovládání a montování: u novostaveb a rekonstrukcí doporučujeme použít rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, k dodělaným stavbám více patří rolety s přiznaným boxem. Všechny rolety Climax mají variantu ovládání na dálku, jsou vybaveny motorem.

Efektivní zastínění balkonu a terasy vám zaručeně zařídí markýzy od důvěryhodného tuzemského producenta Climax, k jejimž hlavním vlastnostem patří především bezpečná konstrukce, pevné látky v širokém barevném provedení plus mnoho efektivních doplňků. Rovněž na zmíněné markýzy, stejně jako na všechny rolety, venkovní rolety a ostatní sortiment, poskytuje Climax prodlouženou čtyřletou záruku.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nejde vám dlouho zabrat před spaním, případně se zase včas budíte, neboť slastné usínání maří světlo z ulice?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR