Náš sortiment zahrnuje plně funkční římské rolety a další originální funkční zastínění

Lecjaká česká domácnost kladně ocení rozmanitá zastínění od prvotřídního dodavatele Invence.net. Populární a moderní typy zastínění jsou doménou svěží, pružné společnosti, jež realizuje různé typy zastínění. Pojistka neměnné hodnoty, dlouhé trvanlivosti a módní design jsou puncem kvality našich zastínění. Plně funkční římské rolety, nápadité látkové rolety, zajímavé dvojité rolety, případně také bateriové rolety a nanorolety, rolety a žaluzie do střešních oken dodává Invence. net – rolety Praha po České republice i na Slovensko.

Soustředíme se i na  vertikální žaluzie a horizontální žaluzie, nápadité dřevěné žaluzie, estetické garnýže, rozmanité závěsy a záclony, účinné markýzy, stínící venkovní žaluzie, anebo předokenní rolety, neotřelé markýzy pro zimní zahrady, znovu populární korbové markýzy. Sortiment pojímá i inovativní screenové a PVC rolety a neocenitelné sítě proti hmyzu. Námi dodávané typy zastínění reprezentují ověřené tuzemské a zahraniční značky: Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, Friegerio, Renson, Bematech a Warema. Všechny objednávky pro nás zpracovávají architekti, projektanty a designéry.

Využijte bohaté nabídky námi prováděných prací. S výběrem zastínění vám můžeme pomoci, dále vám specializovaný technik zastínění i zaměří. Zakázku dovedeme na přání zákazníka vizualizovat a cenově nacenit. Samozřejmostí je montáž daného zastínění a záruční i pozáruční servis. Pětiletá záruční lhůta platí u většiny dodávaného zastínění. Široký sortiment zastínění je často rozšiřován o rozmanité novinky. Nově jsme na trh uvedli novou zajímavou kolekci látek na plisé žaluzie, provádíme digitální celoplošný potisk textilních rolet, potisk japonských stěn, anebo svislých žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Náš sortiment zahrnuje plně funkční římské rolety a další originální funkční zastínění
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR