Levnedomky.cz – Stavba nízkoenergetických domů a domů na klíč

Bydlení ve vlastním bytě nebo domě je sen snad každého z nás. Pokud máte představu o koupi domu na klíč nebo jeho stavbě i vy, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Jako společnost figurující na českém trhu již několikátým rokem můžeme hrdě prohlásit, že naši kvalitní práci ocenila již spousta spokojených klientů. Naší doménou jsou především domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro naši společnost – Domky CZ je stavba domu hlavně výstavbou spokojeného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při samotné výstavbě lze využít pozitiva dřevostaveb a zděných staveb. Užívány jsou technologie z betonových skořepinových tvárnic nebo z cihelného a pórobetonového zdiva. Samotná stavba domu pak v sobě pojí nízkou energetickou náročnost se stabilitou a pevností. Přejete-li si postavit dům svépomocí, zvolte si z našich návrhů a my vám pomůžeme se založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a je vám rovněž možné poskytnout stavební dozor.

Domy na klíč – stavba

Z naší nabídky si vyberete domeček dle svých požadavků a pak už pouze sledujte, jak spolehlivě stavba probíhá. Postavené domy na klíč předáváme novým majitelům po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka zahrnuje spoustu různých variant nízkoenergetických domů, kde si lze vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Všechny požadavky jsou respektovány.

Zárukou bezpečné budoucnosti jsou nízkoenergetické domky

Oblíbené jsou nízkoenergetické domy především pro své nízké náklady na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky poměrně krátké časové lhůtě, která je pro stavbu nutností. Nespornou výhodou tohoto typu domků je zejména energetická nenáročnost, kterou pocítíte už při prvním vyúčtování za energie. Naše nízkoenergetické domy jsou staveny v celé řadě variant, které jsou v harmonii s okolím stavby.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Levnedomky.cz – Stavba nízkoenergetických domů a domů na klíč
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR