Jak se staví krby a krbová kamna podle přání zákazníků?

Společnost ProfiKrby je soustředěna na originální krby a krbová kamna – skvělé produkty budované podle individuálních přání, které se dají konfigurovat mnoha způsoby podle designového aspektu, dle hlediska výkonu a používání. Parádní krbová vložka Kobok vyplňuje krbová kamna o desetihodinové akumulační době, zároveň plní společenskou a designovou úlohu v každém interiéru.

Detailní výčet obsahuje krbové vložky Kobok, přínosné stavební hmoty na krby, materiál pro rozvod tepla, různá příslušenství pro krby a další doplňkové produkty, oblíbená krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, bezpečné kouřovody s příslušenstvím, tak postupy a zajištění údržby a čištění krbů. Společnost je zaměřena i na čištění komínů. Jednotliví klienti, jež zaujaly akumulační krby, spolehlivé krby obohacené o akumulační látku kolem krbové vložky, anebo ve spalinové cestě i na krbovém plášti, můžou si nový krb rozšířit o koncentrování energie z vody do akumulační nádržky. Takto vyhotovené krby plní energeticky výhodnou funkci, přináší úlevu finančnímu hospodářství domácnosti i životnímu prostředí.

Bohatý sortiment firmy Profikrby.cz zahrnující krbová kamna Thorma, oblíbená krbová kamna Thorma s výměníkem, úsporná krbová kamna akumulační, tradiční krbová kamna s designem krbu i oblíbené sporáky na tuhá paliva. Detailem, jehož si budou vážit všichni vážní zájemci o krbová kamna, kvalitní krby, populární krbová kamna Thorma a moderní sporáky na tuhé palivo Thorma, jsou důležité náhradní díly jako skla do kamen či náhradní vyzdívky.

Dobrá krbová vložka se volí podle konkrétních údajů: účinnost, průměrný hodinový výkon, rozměry sirky dveří s rámem a výšky dveří, provedení, k tomu ještě průměr kouřovodu. Pro případné zájemce je přichystána krbová vložka, jež je vyvedena v desítkách variant. Před nákupem kontaktujte naše zaměstnance, kteří jsou schopni poradit klientům, která krbová vložka se k danému stavení hodí.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak se staví krby a krbová kamna podle přání zákazníků?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR