Jak by se dala zastaralá koupelna zrekonstruovat do původního majestátu

Dříve hojně využívaná umakartová jádra již dnes nejsou součástí českých koupelen. Ale i zděné koupelny zvolna chátrají, a řada z nich by tak měla byt oblečena do nového hávu. Nemusíte však uvažovat o kompletní rekonstrukci. Mnohde postačí výměna jedné či dvou částí koupelny. Velice často bývají obnovovány koupelnová zrcadla, věkovité vodovodní baterie a opotřebovanou sanitární keramiku.

Novodobá sanitární keramika a její klady

Základem každé koupelny je vana a umyvadlo. Klozety či bidety jsou čím dál častější součástí mnohých koupelen v Česku. Stará sanitární keramika nestárne na první pohled tak okatě, ale i umyvadla by měla být jednou vyměněna. Chcete-li tedy udržet vaší koupelnu moderní, je třeba udržovat moderní i její jednotlivé komponenty včetně sanitární keramiky.

Vyměňte svá zašlá koupelnová zrcadla

Náklady na koupi zrcadla přitom nejsou závratně vysoké. Je dobré vědět, že naleštěná koupelnová zrcadla vytváří hluboký dojem z každé koupelny. Vyčištěné zrcadlo dokáže prosvětlit každý probuzený den, nebo ho aspoň nezamračí. Když se koukneme ráno do zastaralého, omšelého, ba dokonce oprýskaného zrcadla, na špatném rozpoložení nám to nic nevylepší bez ohledu na to, co jsme v zrcadle viděli.

Rozhodněte se pro trendy vodovodní baterie

Hovoříme-li o nabídce, vodovodní baterie by musely zvítězit. U koupě vodovodní baterie si proto můžete dlouho vybírat tu, která vám přijde nejkrásnější a navíc sedne ideálně do vaší koupelny. Hleďte na to, že nová vodovodní baterie dobře poslouží při podtržení nádhery vany nebo umyvadla, stejně tak dokáže konečný výsledek zkazit.

Kde se dá levně pořídit koupelnové vybavení?

Přes internet si dnes můžete koupit i vybavení do koupelny. Že vás to ani nenapadlo? Návštěva stránek obchodu Lux-aqua.cz vás o tom jednoduše přesvědčí. Ideální struktura členění stránek e-shopu a třídění výrobků vám zajišťuje, že rychle objevíte právě to, po čem se poohlížíte.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak by se dala zastaralá koupelna zrekonstruovat do původního majestátu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR