Hledáte ubytování na Slovácku? Pak vyzkoušejte penzion U Kulky

Kyjov – centrum Slovácka – nabízí bohatou škálu kulturních akcí a turistických zajímavostí, vč. překrásné přírody, výborného jídla vína. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky Kyjova přichystaná spousta zajímavých kulturních akcí,

Kultura a folklór, sport a ubytování Kyjov

Návštěvníci zde mohou poznat folklórní hudbu a tance a to na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok, zatančit si na „cimbálovku“, navštívit výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“ nebo výstavu spisovatele Bohumila Hrabala. Program zahrnuje také oblíbené Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční slavnosti. Návštěvníkům Kyjova, kteří hledají příjemné ubytování Kyjov, vřele doporučujeme Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, výborné pití a pohostinnou atmosféru ručí penzion Kyjov „U Kulky“ nacházející se v samém centru města Kyjov, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, pohodové atmosféry skýtá rovněž skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete rozhodně příjemnými cenami, skvělou domácí stravou doplněnou o moučníky nebo opékaná, uzená či třeba grilovaná masa.

Kyjov a cyklistické stezky

Zastánci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion má ideální polohu uprostřed Kyjova, a tak si každý cyklista může dle náročnosti a délky zvolit trasu, která pro něj bude vyhovující. Za vidětí určitě stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Hledáte ubytování na Slovácku? Pak vyzkoušejte penzion U Kulky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR