Kde sehnat levné karavany? U DJ AUTO-CAR

Společnost DJ AUTO-CAR se orientuje na prověřené a levné karavany. Dovozce – karavany bazar – použité, levné karavany vykupuje v Nizozemsku a Belgii. Poptávané levné karavany jsou k mání u DJ AUTO-CAR od roku 2006, protože v Česku stále roste zájem o levné karavany. Spolehlivý karavany bazar – DJ AUTO-CAR – se orientuje na prověřené, levné karavany o různých cenách, levné karavany populárních značek a levné karavany s různou výbavou. Prodávané spolehlivé a levné karavany byly importovány ze států Evropské unie, prošly přísnou technickou kontrolou. Aktuálně je podzimní sortiment obytných přívěsů rozšířen o zajímavé posezonní slevy.

Karavany se prodávají v rozdílných cenových relacích, kdy je cena odvislá od typu a stáří přívěsu a pak od výbavy. Nenároční zájemci na karavany bazar seženou levný karavan pod 50 tisíc korun. Ale jsou k dostání i dražší přívěsy: za sto až sto padesát tisíc korun. Náročnějšího zákazníka uspokojí právě tyto dražší obytné přívěsy, přívěsy mají stabilizátor, digestoř, bojler, klimatizaci, markýzu či pojezd na dálkové ovládání.

Obvykle mají levné karavany běžné vybavení, kam náleží koupelna, využitelná kazetová toaleta, dále kuchyň s dřezem na plyn z nerezu, lednička, vodní nádrž, stan. Na přání se mohou provést drobné úpravy jako doplnění obytného přívěsu akumulátorem, dokonce i sprchou a vodním ohříváním. Netřeba se obávat podzimního počasí, levné karavany jsou vybaveny dvojitými skly do oken.

U společnosti DJ AUTO-CAR jsou k mání levné karavany, které naleznete na internetových stránkách firmy DJ AUTO-CAR, karavany bazar importuje také levné karavany na přání zákazníka. Jistý je doplňkový servis jako pojištění obytného karavanu, dále také převedení karavanu na inspektorátu dopravy, vyřízení TK, vykoupení přívěsů na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde sehnat levné karavany? U DJ AUTO-CAR
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR